18.12.2022

Poslední školní týden v letošním roce si naplníme bříška dobrotami od našich paní kuchařek. Jídelníček najdete zde.

18.12.2022

Gymnastika

Ve čtvrtek 15. prosince se z důvodu nemoci ruší kroužek gymnastiky.

Posílejte recepty

13.12.2022

Už příští týden nás čeká soutěž O nejlepšího pekaře, do které se zapojí celá škola. Úkolem není nic jiného, než vytvořit pečenou či nepečenou dobrotu. Tu následně ohodnotí odborná porota a určí vítěze. Žáci si dle domluvy vytvoří skupinky, nemusí to tak být pouze celé třídy a ty budou vytvářet společné dílo. Nápadům ani fantazii se meze nekladou, může jít o muffiny, cheesecake, bábovky, perníky, ale třeba i koktejly či jiné tekuté dobroty. Vše vznikne za spolupráce paní kuchařek ve školní kuchyni. Každá skupina si připraví nejen ingredience, ale také recept, který následně zužitkujeme. Jak? BONUSEM vznikne kniha receptů PEČEME S BOHOUŠKEM, kde najdete všechny soutěžní recepty. Zapojit se však můžete i vy. Pošlete po svém dítěti nebo zašlete na email jazzed@seznam.cz jakýkoliv recept na nějakou sladkost a my je otiskneme v naší chystané knižní prvotině. Už teď se na ni nesmírně těšíme, stejně jako na úžasné výtvory mladých pekařů. Plakát najdete zde.

Projekty

Display the hover logo effect on your client’s logo section. Create strong credibility for your business with the best client logo widget for Elementor page builder